Прокат лімузинів у Львові

Пропозиція

Наші контакти

Партнери

Реклама

Лімузин у Львові оренда прокат

 
 
 
 

Романтичне побачення у Лімузині


Якщо ви запланували провести романтичне побачення, то у вас завжди є можливість замовити замість буденного таксі розкішний лімузин.

Спробуйте передбачити захоплення вашої коханої, коли вона, відкривши двері лімузину, побачить шикарний шкіряний салон лімузину, що переливається вогнями. Ще декілька кроків і ваша кохана влаштовується на м'якому зручному сидінні, а ви в стильній і невимушеній обстановці дістаєте з бару пляшку шампанського, наповнюючи іскристою піною келихи з французького кришталя. Лімузин понесе вас по жвавому шосе, а в цей час ви насолоджуєтесь гарною музикою і плавною поїздкою по складеному маршруту. Всього одне таке побачення зможе серйозно змінити ваше життя.

Людина за своєю природою є настільки чутливою істотою, що звичайна поїздка на таксі може зруйнувати всі ваші плани. Тому, якщо у вас досить серйозні наміри, що стосуються вашої дівчини, обов'язково орендуйте на декілька годинників лімузин.

Замовте саме той автомобіль, який зможе дійсно гарно здивувати вашу дівчину і зруйнує всі її сумніви відносно ваших серйозних намірів. Замовлення лімузину у Львові дозволить зберегти всі деталі вашого романтичного побачення в будь-яку погоду, тому що усередині автомобіля пануватиме незалежний, тонкий і витончений з приголомшливою аурою романтичний світ.

лімузин на побачення

Королівська прогулянка для двох!!!

Побачення в шикарному лімузині змусить забути про усі повсякденні турботи, а всю увагу ви приділете близькій Вам людині! Яким би не був ваш настрій ДО побачення,чи після ПІСЛЯ нього воно буде сповнене гарними почуттями…!

Приємний вигляд салону у лімузині, шикарна шкіряна оббивка сидінь, шампанське і цукерки чудова музика - це вечір, який потрібен усім хто прагне відчути , незабутні години проведені разом.
Ви самі можете вибрати маршрут, по якому будете кататись - вас зустрінуть знайомі місця, де ви вперше поцілувались, де колись гуляли, тримаючись за руки, ви згадаєте, де вперше пролунала чудова фраза “Я тебе КОХАЮ”...

А якщо захоплююча розповідь про ваші почуття ще тільки починаються, і це - Ваші перші “сторінки кохання”, напишіть їх незвичайно, яскраво, так, щоб вони ніколи не стерлися з пам'яті!
Побачення в лімузині - прекрасна можливість сказати саме ті слова, про які ви обоє дотепер мріяли! Нехай свідками будуть лише яскраві зірки, що спостерігають за вами здалеку!

лімузин на побачення Львів


Романтичне побачення у лімузині! Вечірній Львів у Лімузині! Прогулянка на лімузині у Львові

 

Послуги прокату

Весільний кортеж

авто на весілля

Ретро автомобілі

ретро авто на весілля