Прокат лімузинів у Львові

Пропозиція

Наші контакти

Партнери

Реклама

Лімузин у Львові оренда прокат

 
 
 
 

"СВЯТО В ЛІМУЗИНІ ХАММЕР"

Прокат лімузину на свято у Львові стає все популярнішим. Гарний вибір лімузинів, професійний сервіс та доступні ціни доповнюють ауру свята. Організація "…Взірцеві лімузини…" пропонує широкий вибір лімузинів на урочисту подію, по марках лімузинів Львова і їх можливостях. Замовте лімузин на свій святковий день, і ви одержите масу нових вражень і теплих спогадів!

Спеціально для свят можемо запропонувати вам лімузин хаммер на 22 чоловіки . Маючи респектабельний вигляд, ви зможете здивувати ваших гостей приємним сюрпризом - прогулянкою по нічному місту Львову в лімузині хаммер. А якщо ви хочете незвичайне свято, можна відсвяткувати зустріч прямо в салоні цього шикарного автомобіля. Адже це справді весело!!!

Сьогодні лімузин хаммер Львів найчастіше  орендують для молодіжних вечірок і свят. Цей автомобіль, як правило, орендують молоді люди, які цінують розкіш і стиль. І ті люди, які люблять нічне життя. Лімузин хаммер - не просто автомобіль, це маленький нічний клуб. Тоновані вікна, шкіряний салон, сучасна відео, аудіо, стерео системи, бар, спеціальний дизайн салону - все це дозволить відчути себе в маленькому, закритому VіP-клубі. Але це ще не все. Головною фішкою лімузину хаммер є диско підлога. А доповнює всю гаму неповторних відчуттів - дзеркальна стеля.

Лімузин хаммер у Львові підійде і прискіпливим клієнтам. Вибір цього лімузину, допоможе вам створити потрібний настрій.
Дзвоніть нам, переглядайте фото цього лімузину та робіть свій вибір.

Будемо раді Вас обслуговувати.

Лімузин ХАММЕР на весілля у Львові, лімузини ХАММЕР Львів,прокат лімузинів,оренда лімузину,лімузини

 

Послуги прокату

Весільний кортеж

авто на весілля

Ретро автомобілі

ретро авто на весілля